Paczki

Niedostępne
WarDreams

WarDreams


Trwają prace nad serwerem oraz paczką!

1.15
SkyTech

SkyTech


Stwórz własną wyspę i baw się sam lub z przyjaciółmi rozbudowując ją, dodatkowo mając ponad 1000 zadań i zmienione przepisy, aby gra nie była zbyt łatwa.

2.1
SkyTech II

SkyTech II


Jeśli szukasz długiej, ciekawej i trudnej paczki modów, to dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz setki questów, setki zmienionych crafting, customowe multi-block, autorskie itemy i wiele, wiele więcej. Paczka dzięki rozbudowanemu systemowi questów pozwoli na przyjemną grę nawet osobie nie grającej na co dzień w mody. Jeśli boisz się, że ominiesz jakiś mod, to spokojnie dzięki zmienionym craftingom, do osiągnięcia postępu będziesz potrzebował itemów z różnych modów. Teraz tylko odkrywaj tajemnice magii krwi, walcz z bossami dzięki potężnym przedmiotom. Buduj skomplikowane linie produkcyjne. A i najważniejsze baw się dobrze.

TB-1.0.1
OPENTECH

OPENTECH


Lista modów na serwerze technicznym jest dosyć duża, zostały one starannie dobrane, a ich recepturki odpowiednio zmienione aby przynieść maksimum zabawy i rozrywki na wiele godzin gry. To czy będziesz szalonym inżynierem czy sprawnym automatykiem zależy od Ciebie, ale wiedz że na tym serwerze inaczej spojrzysz chociażby na słońce.

1.4
OPENTECH II

OPENTECH II


Oferujemy wyjątkowe połączenie modów technicznych, zadań oraz działek. Gracze mogą cieszyć się eksploracją nowych terenów oraz zaawansowanych technologii, jednocześnie podejmując wyzwania zadań i rozwijając swoje kreatywne projekty na własnych działkach.