Paczki

Niedostępne
WarDreams

WarDreams


Trwają prace nad serwerem oraz paczką!

1.15
SkyTech

SkyTech


Stwórz własną wyspę i baw się sam lub z przyjaciółmi rozbudowując ją, dodatkowo mając ponad 1000 zadań i zmienione przepisy, aby gra nie była zbyt łatwa.

1.3
SkyTech II

SkyTech II


Jeśli szukasz długiej, ciekawej i trudnej paczki modów, to dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz setki questów, setki zmienionych crafting, customowe multi-block, autorskie itemy i wiele, wiele więcej. Paczka dzięki rozbudowanemu systemowi questów pozwoli na przyjemną grę nawet osobie nie grającej na co dzień w mody. Jeśli boisz się, że ominiesz jakiś mod, to spokojnie dzięki zmienionym craftingom, do osiągnięcia postępu będziesz potrzebował itemów z różnych modów. Teraz tylko odkrywaj tajemnice magii krwi, walcz z bossami dzięki potężnym przedmiotom. Buduj skomplikowane linie produkcyjne. A i najważniejsze baw się dobrze.

TB-1.0.1
OPENTECH

OPENTECH


Lista modów na serwerze technicznym jest dosyć duża, zostały one starannie dobrane, a ich recepturki odpowiednio zmienione aby przynieść maksimum zabawy i rozrywki na wiele godzin gry. To czy będziesz szalonym inżynierem czy sprawnym automatykiem zależy od Ciebie, ale wiedz że na tym serwerze inaczej spojrzysz chociażby na słońce.