Extended Crafting

Modyfikacja dodająca nowe stacje do craftowania przedmiotów. Każda ze stacji zostaje odblokowany po osiągnięciu jakiegoś postępu w danych modyfikacjach i potrzebna jest do odblokowania innej.  Podczas przygody na naszym serwerze prędzej czy później musicie więc natrafić na tą modyfikacje. Do zaczęcia modyfikacji będzie potrzebowali rozpoczętego moda Botania. Te potrzebne w naszej paczce to:


Basic Crafting Table to stacja, którą możecie stworzyć po zbudowaniu Ark Furnace z moda immersive engineering, odblokuje wam ona dostęp do moda pneumatic craft. 
Advanced Crafting Table stworzycie po zbudowaniu Runic Matrixa z Thaumcrafta da on wam dostęp to stworzenia dysków z Applied Energistics. 
Elite Crafting Table stworzycie po zrobieniu Slice‘N’Splice z moda Ender IO. Jego Zrobienia da wam dostęp do modyfikacji mekanism.
Ultimate Crafting Table dostęp do niego odblokuje się po zrobieniu Combinera z mekanismu. Jego zrobienie daje wam dostęp do zrobienia  itemów z końcowej fazy gry np. Ultimate Singularity.
Quantum Compressor dostępny po zrobieniu Elite Craftingi Table. Pozwala wam na tworzenie Singularity z 34 przedmiotów które potrzebne są do wspomnianego Ultimate Singularity
Ender Crafter dostęp do niego będzie możliwy po zrobieniu alloy smeltera z moda Ender IO. Daje on dostęp do kilkunastu przedmiotów z różnych modów.

Każdy z poziomów craftingów ponadto co napisane pozwala wam na tworzenie coraz to lepszych zbroi z różnych modów.